کد خبر: 847026 A

در ورامین صورت می گیرد؛

شهردار ورامین با تبریک هفته حمل و نقل گفت: با همکاری شرکت داخلی تعداد ۴۰ دستگاه مینی بوس با ۵۰ درصد وام بلاعوض به متقاضیان خودروهای فرسوده این شهرستان واگذار می شود.

به گزارش ایلنا، حسین دهقان با اشاره به فرسوده بودن بیش از یک‌هزار دستگاه مینی بوس‌های تعاونی مینی بوسرانی در خطوط داخلی ورامین و تهران اظهار داشت: بر آن شدیم تا نسبت به نوسازی ناوگان اقدام کنیم که خوشبختانه پس از پیشنهاد شرکت سازنده و بررسی شرایط آن مینی بوس با پرداخت ۵۰ درصد تسهیلات بلاعوض را به تعداد محدود توسط سازمان مدیریت حمل و نقل این شهرداری آغاز کرده که امیدواریم این امر توسط بخش خصوصی پیگیری و انجام شود.

وی ادامه داد: این مینی بوس از تولیدات داخلی بوده و داشتن مینی بوس فرسوده و فعال در خطوط از شرایط خرید آن است.

دهقان تاکید کرد: بر اساس تعهد شرکت تولید کننده مینی بوس خریدار می‌تواند تا زمان تحویل از خودروی فرسوده خود استفاده کرده و در زمان تحویل مینی بوس صفر کیلومتر جایگزین خودروی فرسوده شده و مینی بوس فرسوده از چرخه سرویس دهی حذف می شود.

شهردار ورامین از آغاز ثبت نام مینی‌بوس خبر داد و گفت: متقاضیان خرید مینی بوس می‌توانند از ۲۶ آذرماه ماه و همزمان با روز حمل و نقل جهت ثبت نام و خرید آن به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر این شهرداری مراجعه و اقدام کنند.

 در صورت استقبال و انجام این کار مبلغ ۹ میلیارد تومان یارانه بلاعوض به خریداران بابت اختصاص و خرید ۴۰ دستگاه مینی بوس به شهرستان ورامین تعلق می‌گیرد که امیدواریم مسئولان شهرستانی ساز و کار انجام این مهم را از طریق مبادی ذیربط و الزام دارندگان مینی بوس های فرسوده را در دستور کار خود قرار دهند.

بخش خصوصی حمل و نقل شهرداری یارانه مینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر