کد خبر: 846553 A

اعضای هیئت رییسه شورای اسلامی شهر تبریز از شرکت آهنگری تراکتور سازی ایران بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز به همراه  کریم صادقزاده تبریزی دبیر اجرائی خانه کارگر استان و رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی کلانشهر تبریز ،از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران بازدید کردند.

در این بازدید ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران ضمن ارایه توضیحاتی به حضار از روند تولید در این شرکت مطالبی به سمع حاضران رساند و از روند رو به رشد شرکت در تمامی زمینه ها گزارشی ارایه نمود .

 حبیب صادقزاده رئیس شورای اسلامی کار شرکت  نیز ضمن گزارشی از پرداخت به موقع حقوق پرسنل و سایر مزایا و نیز روند رو به رشد شرکت از زمان تحویل شرکت توسط دکتر باویلی سهامدار عمده شرکت به سمع حاضرین رساند.

 شهرام دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در شرکت آهنگری  تراکتور سازی گفت: باید در ایجاد بستر های مناسب سرمایه گذاری از سرمایه گذاران حمایت ویژه ای شود.

وی ادامه داد: کلانشهر تبریز جزو‌ شهر های صنعتی ایران است و باید مسئولین محترم هرچه در توان دارند برای حمایت از سرمایه گذاران استان در جهت اشتعال پایدار بکار بگیرند.

دبیری ادامه داد: حمایت از سرمایه گذاران حمایت از  کارآفرینی، تولید و صنعت است.

در ادامه  کریم صادقزاده تبریزی عضو هئیت رئیسه و رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی کلانشهر تبریز شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران را از شرکت های خصوصی موفق و رو به توسعه بعد از واگذاری طبق اصل ۴۴ قانون اساسی دانست و گفت:  این شرکت الگوی سایر شرکت های واگذارشده به بخش خصوصی است.

وی ادامه داد: تجربه نشان داده اهلیت فرد و مدیریت اصلح و دلسوز بودن ملاک اصلی رشد و توسعه در یک شرکت واگذار شده به خصوصی می باشد.

در خاتمه این دیدار حاضرین از توسعه و روند رو به رشد شرکت و تجهیز دستگاههای مدرن و احداث کارگاه جدید و نیز از روند احداث کارگاه و راه اندازی خط تولید جدید در آینده نزدیک بازدید بعمل آوردند.

 

 

ایران بخش خصوصی رشد شورای اسلامی شهر تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر