کد خبر: 846471 A

ابراهیمی مطرح کرد:

مدیر صندوق بیمه روستایی استان یزد، خواهان همکاری شوراها ، دهیاران و بخشداران در زمینه تحت پوشش قرار گرفتن کلیه سرپرست خانوارهای فاقد بیمه در صندوق شد .

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان یزد،  ابراهیمی مدیر صندوق بیمه استان با حضور در نماز جمعه بخش خضرآباد ضمن معرفی صندوق و تشریح مزایا و انواع مستمری ها ، خواهان همکاری شوراها ، دهیاران و بخشداران در زمینه تحت پوشش قرار گرفتن کلیه سرپرست خانوارهای فاقد بیمه در صندوق شد .

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان یزد گفت : بر اساس دستورالعمل جدید این صندوق ، افراد بیمه شدگان این صندوق با دارا بودن سن ۷۰ سال به بالا و نیز داشتن حداقل ۱۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه می‌توانند از مستمری بازنشستگی پیش از موعد بهره‌مند شوند .

حجت الاسلام و المسلمین غالبی، امام جمعه بخش خضرآباد در خطبه های نماز جمعه ضمن تاکید بر تحت پوشش قرار گرفتن کلیه کشاورزان ، روستاییان و عشایر در صندوق بیمه روستاییان و عشایر خواستار حمایت کامل و جامع دولت در زمینه های مختلف از جمله بیمه نمودن روستاییان و عشایر شد .

ایشان در ادامه با توجه به نقش کشاورزان ، روستاییان و عشایر در تولید خواهان حمایت جامع و کامل مسئولین از روستاییان و کشاورزان شد .

در پایان به صورت نمادین حکم مستمری بازماندگان یکی از اهالی روستای شرب العین توسط حجت الاسلام و المسلمین غالبی اعطا گردید .

بیمه روستایی یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر