کد خبر: 846457 A

با لوح تقدیر وزیر کشور؛

طی لوح تقدیری از سوی وزیر کشور استانداری هرمزگان در ششمین جشنواره آموزش ، پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی عنوان استانداری برتر شناخته شد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، در متن کامل لوح تقدیر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان آمده است: 

جناب آقای مدرس

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان 

بدون تردید مطالعه و پژوهش و حرکت بر محور مدیریت دانش پایه لازمه و زیر بنای پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور در حوزه های مختلف است. ضمن آنکه تحقق این مهم در گرو، هم افزایی و همگرایی مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی با مدیریت های اجرایی شهری و روستایی است. در همین راستا جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری در مدریت شهری و روستایی فرصتی گران بها برای ترویج گفتمان علمی و تقدیر از دستاوردها و تجربیات موفق پژوهشی و آموزشی در این عرصه است.

اکنون که به واسطه تلاش سازنده جناب عالی و همکاران در حوزه پژوهش و آموزش مدیریت شهری و روستایی و بنا به نظر کمیته داوران جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری در مدیریت  شهری و روستایی مشترک بین مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور و مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، استانداری هرمزگان به عنوان استانداری برتر در حوزه پژوهش و آموزش مدیریت شهری و روستایی شناخته شده است، ضمن قدردانی و سپاسگزاری از مشارکت اثر بخش شما در این جشنواره، بهروزی و توفیق روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

شهری و روستایی کمیته داوران وزیر کشور هرمزگان سازمان شهرداریها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر