کد خبر: 845985 A

با حکم استاندار البرز؛

طی ابلاغی از سوی استاندار البرز، محمدرضا جهانشاهلو بعنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عصر پنجشنبه با حضور نورمحمد فردی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی واجتماعی البرز  در جمع خبرنگاران، طی ابلاغی از سوی استاندار البرز، محمدرضا جهانشاهلو بعنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز منصوب شد.

در متن این ابلاغ آمده است:

"با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند و با توجه به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات باشکوه بر مدار قانون، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به الطاف الهی و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید با انجام تمهیدات لازم و ضروری جهت برگزاری انتخابات شکوهمند و در شان مردم بزرگوار استان که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مر قانون و در فضایی توام با نشاط و آرامش رعایت گردد؛ اهتمام نموده و با استفاده از کلیه امکانات و ظرفیت ها، ضمن هماهنگی و همکاری با رییس ستاد انتخابات استان در انجام وظایف محوله موفق باشید."

استاندار البرز ستاد انتخابات البرز کمیته اطلاع رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر