کد خبر: 845981 A

در منطقه چهار شهرداری کرج؛

معاون خدمات شهری شهرداری کرج طی پیامی درگذشت پاکبان ۳۸ ساله شهرداری را تسلیت گفت و افزود: وظیفه خود می‌دانم هر اقدامی در راستای احقاق حق این پاڪبان را انجام دهیم.

به گزارش ایلنا، زین العابدینی در این پیام اظهار کرد: یک پاکبان زحمت کش هنگام انجام وظیفه در منطقه چهار شهرداری ڪرج در محدوده چهار باندی مهرشهر براثر تصادف با یڪ دستگاه اتوبوس در دم جان باخت.

این حادثه ساعت ۸ صبح امروز رخ داده ڪه راننده اتوبوس نیز پس از این حادثه متواری شده است، رضا اسماعیلی پاڪبان ۳۸ ساله با ۶ سال سابقه ڪار در حوزه خدمات شهری دارای ۲ فرزند است و با اشاره به اینڪه اقدامات قانونی برای استفاده از دوربین‌ها انجام شده است. تمام تلاش‌ها برای یافتن راننده متواری در دست اقدام می باشد، جسد این پاڪبان زحمت‌ڪش به سازمان بهشت سڪینه (س) منتقل شد.

این مسئول با تأڪید بر اینڪه شهرداری ڪرج و حوزه معاونت خدمات شهری وظیفه خود می‌داند هر اقدامی در راستای احقاق حق این پاڪبان را انجام دهد.

وی در پایان، این ضایعه را از صمیم قلب به خانواده داغدار، همڪاران پرتلاش، وظیفه‌شناس و شهروندان فهیم ڪرج تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت ڪرده است.

شهرداری کرج صانحه تصادف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر