کد خبر: 845808 A

خانه بوکس کاشمر با حضور رئیس هیات بوکس استان و نماینده مردم کاشمر در مجلس احداث شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر، محمد شایگان رئیس اداره ورزش جوانان این شهرستان با اشاره به اینکه کاشمر پتانسیل های خوبی جهت رشد و پیشرفت در خصوص رشته های مختلف ورزشی دارد و استقبال خوبی از همه رشته های ورزشی می شود گفت: متاسفانه در شهرستان کاشمر با وجود امکانات برخی رشته های ورزشی مکان و فضایی جهت استفاده نداریم ودر انبارها خاک می خورد با درخواست رئیس هیات بوکس کاشمر مبنی بر در اختیار قرار دادن زمینی جهت احداث سالن اختصاصی بوکس موافقت کرد.

دراین دیدار بهروز بنیادی نماینده کاشمر در مجلس با اعلام آمادگی و کمک جهت ساخت سالن اختصاصی بوکس اظهار داشت: کاشمر دارای ۴۸ رشته و هیات ورزشی فعال در سطح شهرستان است ولی  تا کنون هیچ هیات ورزشی درخواستی  نداشته اند و خود دست به جیب بوده  که  این نشانه متانت طبع انان است .

 امیر حسین ثاقب تقی پور رئیس هیات بوکس استان نیز در این دیدار بر آمادگی هیات بوکس استان مبنی بر تامین ۳۰ درصد هزینه در صورت آورده و شروع بکار این پروژه توسط مسوولین و هیات بوکس شهرستان تاکید کرد.

در جریان این بازدید، امیری رئیس هیات بوکس شهرستان کاشمر از آسیب دیدگی ورزشکاران این رشته در حین تمرینات گلایه کرد که به دلیل نداشتن جا و مکان مناسب برای تمرین دچار حادثه می شوند ولی با این وجود ورزشکارانی در حد استان و مدال اور استانی  پرورش یافته اند .

وی اشاره کرد : با وجود خیرین بسیار ، در حوزه های مختلف خیر ورزش ساز نداریم و نیاز است خیرین شهرستان در حوزه ورزش که ارتباط مستقیم با سلامتی و نشاط جوانان و بالطبع جامعه و خانوادها و کاهش آسیب های اجتماعی ورود پیدا کنند .

در پایان این بازدید نماینده مردم ترشیز به همراه هیات بوکس استان  و رییس اداره تربیت بدنی از محل تمرینات ورزشکاران بوکس دیدن کرده ودر جریان مشکلات آنان قرار گرفتند.

بوکس جامعه خاک رشته های مختلف ورزشی نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر