کد خبر: 845089 A

فرمانده انتظامی استان:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش‌ها و پیگیری های ماموران پلیس امنیت عمومی، 4 نفر از معترضان حوادث روز 25 آبان در شهرهای کرمانشاه و جوانرود دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار علی اکبر جاویدان در ضمن تایید این مطلب، اظهار داشت: پس از ایجاد ناآرامی ها و ناامنی در برخی شهرهای استان، شناسایی سردسته های معترضان به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا، ماموران پلیس امنیت عمومی موفق شدند با گسترش چتر اطلاعاتی خود 4 نفر از این افراد را در عملیاتی گسترده و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر کنند.

سردار جاویدان با بیان اینکه 3 تن از افراد دستگیر شده در شهر کرمانشاه و یک تن هم در جوانرود اقدام به ایجاد آشوب و ناامنی کرده بودند، تصریح کرد: این افراد بین 20 تا 35 سال سن دارند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، شرارت، تحریک مردم به ایجاد آشوب و اغتشاش، تخریب اموال عمومی و وارد آوردن خسارت به اماکن دولتی، شکستن شیشه خودروهای امدادی و شخصی مردم و حمله به ماموران پلیس و نیروهای بسیجی را از جمله جرایم این افراد ذکر کرد.

وی یادآوری کرد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه یکی از این افراد 29 قبضه سلاح شکاری نیز که در جریان ناآرامی ها از آن استفاده شده بود، کشف شد.

اموال عمومی دستور کار پلیس فرمانده انتظامی استان ماموران پلیس امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر