کد خبر: 844894 A

رئیس اداره بهزیستی ساوجبلاغ:

رئیس اداره بهزیستی ساوجبلاغ گفت: معلولین بخشی از جامعه ما هستند که باید آنها هم شرایط لازم را برای یک زندگی عادی داشته باشند.

به گزارش ایلنا، فرهاد پادری ثانی گفت: در سال‌های اخیر تلاش کردیم تا مناسب سازی شهری را انجام دهیم و تا حدی نسبت به سایر شهرها توانستیم پیشرفت خوبی داشته باشیم‌.
 
وی ادامه داد: با وجود کارهای صورت گرفته باز هم نتوانستیم کار مناسب سازی را در حد استاندارهای لازم توسعه دهیم که این مهم به همکاری و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی نیاز دارد .
 
پادری ثانی افزود: جامعه هدف بهزیستی کم توقع ترین افراد جامعه هستند ولی آنها هم حقی از جامعه دارند که باید ما آنها را فراهم کنیم تا به راحتی گذران زندگی کنند.
 
رئیس اداره بهزیستی گفت: در بخش حمل و نقل شهری برای یک معلول کاری نکرده‌ایم و بسیاری از معلولین با مشکل تردد می کنند و اگر فرد سالمی در کنار آنها نباشد نمی‌توانند از این امکانات بهره ببرند.
 
وی افزود: هزینه های زندگی برای معلولین چند برابر افراد عادی است اگر ما شرایط لازم را برای آنها فراهم کنیم به مراتب خودشان به صورت مستقل مثل مردم عادی می توانند از فروشگاه‌ها خرید کنند یا سفرهای برون شهری داشته باشند و از پارک‌ها استفاده کنند.
 
پادری ثانی ادامه داد: معلولیت چیزی نیست که مختص یک عده خاص باشد همه افراد سالم هم با یک حادثه متاسفانه دچار معلولیت می‌شوند و ممکن است مابقی زندگی را با ویلچر یا عصا و یا بدتر از همه، روی تخت بگذراند پس به شکرانه سلامتی خود بیاییم برای معلولین هم کاری کنیم تا آنها هم مثل ما زندگی کنند.

بخش حمل و نقل بهزیستی جامعه همکاری و تعامل مناسب سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر