کد خبر: 844561 A

با تاکید استاندار البرز؛

مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز گفت: بنابه دستور استاندار البرز مبنی بر تکمیل پروژه‌های راه سازی استان در اسرع وقت، لازم است نسبت به تسریع در اجرای طرح های عمرانی اهتمام جدی داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، سلمانی ضمن بازدید از پروژهای عمرانی استان که با حضور قربانی مدیر کل دفترفنی و برنامه ریزی عمرانی وزارت کشور انجام شد، افزود: پروژه ادامه آزادراه همت و اتصال آن به جاده چالوس در دست اجرا قرار دارد که انتظار می رود با تکمیل این پروژه از بار سنگین ترافیک استان بطور قابل ملاحظه ای کاسته شود. 

وی تاکید کرد: نظارت و کنترل از سامانه پایش آلاینده های رودخانه کرج به منظور کاهش آلودگی و تامین آب شرب استان تهران و البرز  بطور مستمر صورت می پذیرد. 

مدیر کل دفتر فنی با تاکید بر ساماندهی کیفی و کمی بستر رودخانه ها عنوان کرد:  مقابله با ساخت و سازها در حریم رودخانه باید با همراهی و تعامل دستگاه های مسئول اجرایی شود. 

وی تصریح کرد: بنابه دستور استاندار البرز مبنی بر تکمیل پروژه های راه سازی استان در اسرع وقت، لازم است نسبت به تسریع در اجرای طرح های عمرانی اهتمام جدی داشته باشیم.

سلمانی عنوان کرد: باتوجه به افزایش تراکم جمعیت در شهر جدید هشتگرد، تکمیل پروژه های مشارکتی برای تامین زیرساخت های لازم و سرانه های خدماتی، فضای سبز و آموزشی حائز اهمیت است. 

وی خاطرنشان کرد: انتظار می رود باتوجه به روند تکمیل قطار برقی کرج هشتگرد، این پروژه در ایام مبارک دهه فجر به بهره برداری برسد.

پروژه های راه البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر