کد خبر: 843213 A

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان خبر داد:

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: با ثبت‌نام ۲۲ داوطلب تا پایان ششمین روز، تعداد داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان به ۸۲ نفر رسید.

به گزارش ایلنا از هرمزگان،سعید ناجی ضمن اعلام این مطلب افزود: این تعداد در سه حوزه مرکزی، غرب و شرق هرمزگان ثبت نام کردند که شامل ۲۰ داوطلب مرد و ۲ زن بودند.

وی بیان کرد: با ثبت‌نام این تعداد مجموع داوطلبان مرد به ۷۱ نفر و داوطلبان زن به ۱۱ نفر رسیده است.

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان ادامه داد: از حوزه انتخابیه مرکز استان، ۱۰ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۸ نفر مرد  و ۲ نفر زن بودند.

ناجی گفت: از حوزه انتخابیه غرب ۹ نفر و از حوزه شرق نیز ۲ نفر ثبت‌نام کردند که در مجموع به ترتیب در حوزه مرکزی ۴۲ نفر، در حوزه غرب ۲۳ نفر و حوزه شرق ۱۷ نفر نیز نام‌نویسی کرده‌اند.

روز گذشته (پنجمین روز ثبت‌نام) نیز ۲۸ نفر شامل ۲۴ مرد و چهار زن در سه حوزه انتخابیه استان هرمزگان ثبت نام کردند که از این تعداد ۲ نفر از حوزه انتخابیه مرکزی (بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندخمیر، و بوموسی)، ۱۲ نفر در حوزه غرب (بندرلنگه، بستک و پارسیان) و چهار نفر در حوزه شرق (شهرستان‌های میناب، رودان، سیریک، جاسک) ثبت‌نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در سه مرکز حوزه انتخابیه بندرعباس، میناب، بندرلنگه و ستاد انتخابات کشور از ۱۰ آذرماه آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد.

انتخابات مجلس شورای اسلامی هرمزگان حوزه انتخابیه ستاد انتخابات کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر