کد خبر: 843169 A

فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد:

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۳۹ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مشترک پلیسی این مرکز فرماندهی با استان فارس خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار مهدی حاجیان با اعلام این خبر افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان برروی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد فعالیت گسترده داشته و به تازگی نیز مقادیر قابل توجهی تریاک را از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری و قصد انتقال آن را به وسیله یک دستگاه خودروی پراید به استان‌های مرکزی کشور را دارد.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: بلافاصله اطلاعات لازم به پلیس مبارزه با موادمخدر استان فارس اعلام و خودرو مورد نظر در راه ارتباطی استان فارس شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: در بازرسی ماموران مبارزه با موادمخدر از خودرو متوقف شده ۳۹ کیلوگرم تریاک کشف و یک سوداگر مرگ نیز در این رابطه دستگیر شد.

سردار حاجیان بر مبارزه بی امان پلیس با قاچاقچیان موادمخدر تاکید و افزود: عملیات‌های مشترک پلیس فرصت سوء استفاده از سوداگران مرگ را می‌گیرد و قاچاقچیان موادمخدر نیز در هر نقطه از کشور رهگیری و به قانون سپرده خواهند شد.

استان فارس استان قزوین خودرو عملیات مشترک مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر