کد خبر: 842582 A

درویش پور مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: به منظور تسریع در امداد رسانی سوانح جاده ای ضرورت دارد احداث و بهره برداری از پدهای هلیکوپتر در محورهای پرتردد به فوریت عملیاتی شود.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور در جلسه شورای ترافیک استان افزود: با اجرای کامل طرح زمستانی و استقرار پلیس راهور در نقاط حادثه خیز  و گشت نیروهای امدادی در جاده های استان، سوانح و حوادث  به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.  

وی تاکید کرد: استان البرز  درگاه ورودی پایتخت به شمار می رود و با وجود حجم ترددها و برفگیر بودن محورها لازم است طرح زمستانی در جهت حفظ امنیت مردم  با جدیت و حمیت  اجرایی شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: ایجاد پایگاه های اورژانس و هلال احمر در خصوص استقرار موقت در راه ماندگان به هنگام بارش های سنگین بطور جد پیگیری و اجرایی شود. 

وی تصریح کرد: اداره راهداری استان برای ایمن سازی  و جلوگیری از بروز مشلات در تردد خودروها موظف است بطور مستمر بر محورهای مواصلاتی نظارت و کنترل داشته باشد. 

درویش پور عنوان کرد: به منظور تسریع در امداد رسانی سوانح جاده ای ضرورت دارد احداث و بهره برداری از پدهای هلیکوپتر در محور های پرتردد به فوریت عملیاتی شود. 

وی اشاره کرد: رفع معارض برای تسریع در اجرای طرح ملی چهار خطه شدن مسیر  قطار تهران- تبریز و احداث تقاطع در محور راه آهن استان به جهت کاهش ترافیک و تسهیل در تردد خودروها باید با همراهی و تعامل دستگاه های متولی در اسرع وقت انجام شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی تصریح کرد: در راستای اجرای قانون هوای پاک باید کاهش خودروهای تک سرنشین با تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی و تشدید نظارت و کنترل معاینه فنی خودروها در اولویت اقدامات قرار گیرد.  

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت و سهمیه بندی بنزین، نظارت و کنترل بر نرخ کرایه ها بطور مستمر انجام شود.

امداد هوایی علی درویش پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر