کد خبر: 842569 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: اکنون باید تمامی دستگاه های مربوطه برای تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه تعریض آزادراه تهران_کرج بسیج شوند چراکه نفس مردم این استان به دلیل ترافیک ملی ورودی بند آمده و ضرورت دارد تا تکمیل پروژه های بزرگ، این امر اجرایی شود.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در بازدید از روند تعریض آزادراه تهران-کرج که روز چهارشنبه صورت گرفت، با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی پروژه های بزرگ و مهمی در البرز دارد، افزود: براین اساس می توان از ادامه آزادراه شهید همت، راه چرمشهر-آبیک و آزادراه تهران-شمال نام برد.

وی ادامه داد: تعریض آزادراه تهران-کرج نیز یک پروژه مسکن برای گره گشایی از ترافیک ورودی کرج در نیمه دوم سال گذشته آغاز و اوایل امسال نیز 1.5 کیلومتر در محدوده گرمدره اجرایی شد.

شهبازی گفت: در خصوص لاین برگشت این 1.5 کیلومتر زیرساخت های آن تکمیل شده و آسفالت باقی مانده نیز طبق تعهد پیمانکار باید در اسرع وقت برای بهره برداری انجام شود.

وی افزود: در 4 کیلومتر از تعریض آزادراه در محدوده پل کلاک تا خروجی مهرویلا نیز اقدامات زیرساختی صورت گرفته و باید در کمترین زمان ممکن آسفالت آن تکمیل شود.

وی با اشاره به اینکه اعتبار مصوب برای این پروژه حدود 25 میلیارد تومان است، گفت: از مدیرکل راهداری استان انتظار می رود تدابیر ویژه ای در این راستا اتخاذ کند تا مردم از تردد آسان با آرامش کامل برخوردار شوند.

شهبازی افزود: به طور قطع در شرایط فعلی کشور، محدودیت های اعتباری وجود دارد ولی باید این اقدام جهت رفاه حال مردم و آرامش و تسهیل در ترددها در اسرع وقت اعمال شود.

 

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر