کد خبر: 842494 A

رئیس ستاد انتخابات استان البرز:

رئیس ستاد انتخاباتی استان البرز ظهر امروز به همراه هیئت همراه از حوزه انتخاباتی کرج بازدید کرد و گفت: ۸۹ داوطلب در حوزه انتخاباتی البرز ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نورمحمد فردی ظهر امروز به همراه هیئت همراه از حوزه انتخاباتی کرج بازدید کرد و با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: امروز در دو حوزه انتخابیه استان البرز مستقر در فرمانداری کرج و ساوجبلاغ، ۱۴ نفر ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به ثبت نام یک داوطلب از حوزه ساوجبلاغ در وزارت کشور و ۳ نفر در حوزه انتخابی فرمانداری این شهرستان، افزود: تا ظهر امروز در مجموع ۱۲ نفر آقا و ۲ خانم در البرز ثبت نام کرده اند.

معاون استاندار با عنوان اینکه طی ۴ روز ۸۹ داوطلب ثبت نام شده اند گفت: از این تعداد ۱۶ نفر خانم و مابقی آقا هستند.

فردی با عنوان اینکه مراحل ثبت نام نامزدهای انتخاباتی با روال معمول خود ادامه دارد، خبر داد: امکان نصب اپلیکیشن ویژه ثبت نام از سایت وزارت کشور برقرار شده و متقاضیان شرکت در انتخابات می توانند مراحل اولیه ثبت نام خود را از این طریق انجام و تنها برای تایید نهایی به حوزه انتخاباتی شهرستان مورد نظر، مراجعه کنند. 

وی با عنوان اینکه استقبال ثبت نام تا کنون رضایتبخش بوده است، ادامه داد: انتخابات برابر قانون تعطیلی ندارد و روز جمعه، حوزه های ثبت نام همچون سایر روزهای هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ آماده ثبت نام است.

وی در مورد تخلفات تبلیغاتی که خارج از زمان مقرر انجام شود، تاکید کرد: برابر قانون، تبلیغات، تاریخ مشخص خود را دارد و برابر قانون انتخابات، طی یک هفته، تبلیغات آزاد است لذا غیر از این زمان، غیر قانونی است و  دستگاههای مرتبط باید رصد کنند و اگر موارد تخلف گزارش شود، پیگیری می شود.

انتخابات 98 البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر