کد خبر: 842389 A

مهدی زاده مقدم خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری مناقصه و تعیین شرکت مجری پروژه شبکه توزیع آب شرب و صنعتی شهرک صنعتی سبزوار2 و پروژه شبکه توزیع و خط انتقال آب ناحیه صنعتی ششتمد، خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از شهرک صنعتی سبزوار 2، اظهار کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم‌کردن امنیت حضور سرمایه‌گذاران برای احداث و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، یکی از دغدغه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

وی افزود: پروژه‌های عمرانی در راستای رشد و توسعه صنعتی اقتصادی و حمایت از صنعتگران و سرمایه‌گذاران انجام می شود تا با تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی، شرایط و  بسترسازی لازم برای تولید فراهم باشد.

مهدی زاده مقدم، ادامه داد: این پروژه های عمرانی با هزینه ای بالغ بر 7 میلیارد ریال به انجام خواهد رسید.

وی عنوان کرد: سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی و نظارت، اجرا و تامین آب همگام با آخرین استانداردها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می شود.

وی با تاکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه های فنی و سرعت در انجام کارها، خاطرنشان کرد: پروژه‌های زیرساختی و آبرسانی در شهرک‌های صنعتی استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار است و تجهیز، انتقال و تکمیل این پروژه ها با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و نیازهای هر شهرک و ناحیه صنعتی صورت می پذیرد.

استان خراسان رضوی رشد و توسعه سرمایه گذاران مناقصه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر