کد خبر: 842295 A

استاندار قزوین تاکید کرد:

استاندار قزوین بر رفع مشکلات سرمایه گذاران در راستای رونق تولید با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت اله جمالی پور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان قزوین گفت: کسانی که در شرایط حساس کنونی در ایران سرمایه گذاری می‌کنند مبارزان خط مقدم عرصه صنایع هستند و ما باید برای رفع موانع و مشکلات آنان جهت رونق تولید اقدام جدی انجام دهیم.

استاندار قزوین اظهار کرد: بیشتر مشکلات جامعه از اقدامات خود ما نشات گرفته است که ناخودآگاه دچار خود تحریمی شده و با اعمال خود به صنعت و تولید آسیب جدی ‌می‌زنیم.

جمالی پور افزود: اگر سرمایه گذاران در پیچ و خم بروکراسی اداری بر دستگاه‌ها انتقاد نیز داشته باشند قابل بررسی است و باید ضمن رفع آنها برای ارائه جنبه‌های مثبت عملکردی به تمام سرمایه گذاران تلاش شود.

وی خاطر نشان کرد:دولت حداکثر تلاش خود را در جهت تولید و حتی ترخیص مواد اولیه به کار گرفته است و ما به عنوان زیر مجموعه دولت باید شرایط را برای فعالیت سرمایه گذاران بیش از پیش فراهم کنیم.

این مقام عالی یادآور شد: از همه مدیران انتظار می‌رود با همفکری واحدهای صنعتی تلاش خود را چندین برابر کنند تا یک لحضه توقف کار در استان اتفاق نیوفتد زیرا خسارت جبران ناپذیری را برای اقتصاد استان و کشور به دنبال خواهد داشت.

استاندار قزوین ادامه داد: همه مدیران در انعقاد قراردادها با شرکت‌ها و سرمایه گذاران باید با توجه به شرایط امروز و مشکلات کشور حداکثر تلاش خود را انجام داده و موافقت‌های حداکثری را ابراز کنند.

وی همچنین خطاب به مدیران حاضر در جلسات اقتصاد مقاومتی گفت: باید همه مدیران بر مصوبات جلسات اقتصاد مقاومتی و نحوه اجرای آنها اشراف کامل داشته باشند و برای کاربردی شدن این گونه جلسات تلاش کنند.

به گفته جمالی پور، اگر مدیری بر مصوبات جلسات اشراف نداشته باشد، در خروجی‌های جلسات و کارآمدی مدیر تردید به وجود آمده و جلوی تحقق اهداف و برنامه‌ها گرفته خواهد شد.

 

ایران دولت سرمایه گذاران سرمایه گذاری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر