کد خبر: 842232 A

جعفری خبر داد:

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 700 کیلوانواع موادمخدر و دستگیری 32 قاچاقچی و سوداگر مرگ در اجرای طرح اقتدار 3 طی 24ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، سردارغلامرضا جعفری گفت: ماموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ و به منظور ناامن کردن محیط برای قاچاقچیان با پیگیری‌های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان در 24 ساعت گذشته موفق شدند، 5 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 4 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و توقیف و 32 تن از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت 700کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل 536کیلو تریاک و164 کیلو حشیش است که با تلاش شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی شهرستان میناب طی 3 عملیات جداگانه کشف شده است.

این مقام انتظامی استان اظهار کرد: در اجرای این طرح ضربتی ضمن پاکسازی 15 منزل و محل پاتوق خرده فروشان ، 114معتاد متجاهر ، 32 خرده فروش و توزیع کننده ،7 دستگاه خودرو و 5 دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف و به پارکینگ انتقال و متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحلر قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای مستمر طرح های پاکسازی نقاط آلوده استان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود چرا که چشمان تیز بین پلیس در هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.

پلیس مبارزه با مواد مخدر قاچاق مرگ موتورسیکلت هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر