کد خبر: 842198 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان:

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از واگذاری ۳۹ هزار و ۳۶۸ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت در استان قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، ابراهیم مبارک‌قدم گفت: تاکنون ۳۹ هزار و ۳۶۸ واحد مسکن مهر در قالب پروژه‌های تعاونی، سه‌جانبه و خودمالک در شهرهای بالای ۲۵ هزار  نفر جمعیت در استان احداث و به متقاضیان تحویل داده شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین افزود: 336 واحد آماده بهره‌برداری در قالب ۸۴ واحد تعاونی و ۲۵۲ واحد نیز مربوط به سه جانبه‌ها هستند که به زودی تحویل داده می شوند.

این مسئول اعلام کرد: همچنین ۹۹۰ واحد مسکن در قالب ۲۹۴ واحد تعاونی، ۴۹۸ واحد سه جانبه و ۱۹۸ واحد خودمالک نیز با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد در حال انجام است که باید براساس شیوه نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی تعیین و تکلیف شوند.

به گفته مبارک قدم با اشاره به اینکه عملیات ساختمانی واحدهای باقیمانده مسکن مهر استان در نهایت باید تا نیمه نخست سال آینده پایان بیابد، تصریح کرد : این در حالی است که تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی این مجموعه باتوجه به اینکه از سازمان ملی مسکن موافقت و مجوزهای لازم جهت فروش برخی از اراضی موجود جهت تامین اعتبارهای مورد نیاز نیز گرفته شده در سطح شهرستان‌های استان باید به اتمام برسد.

استان قزوین راه و شهرسازی استان مسکن مهر وزارت راه و شهرسازی مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر