کد خبر: 842020 A

همتی مطرح کرد:

در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان و فرمانده نیروی دریایی ارتش، ناوشکن البرز، زیردریایی غدیر ۹۴۵ و دو فروند شناور تاکتیکی طرح ولایت به ناوگان نیروی دریایی در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس ملحق شدند.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در این مراسم با تبریک و گرامیداشت هفتم آذر روز نیروی دریایی، عنوان کرد: موفقیت‌های روز افزون نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف را با تلاش جهادگونه این نیرو شاهد هستیم.

همتی افزود: تحولات شگرف و بزرگ و پیشرفت های چشمگیری در نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران رخ داده و هر روز بر میزان آن افزوده می شود.

وی تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که ناوشکن بزرگ البرز با تکیه بر توانمندی داخلی و توام با ایمان کارکنان نیروی دریایی، نوسازی و به روز رسانی شده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه نیروی دریایی در راستای خودکفایی در تامین تجهیزات نظامی و دفاعی گام‌های بزرگی برداشته است، خاطرنشان کرد: در این عرصه شاهد هستیم که این نیرو با استفاده از دانش و تکنولوژی روز و تکیه بر توانمندی متخصصان داخلی، تجهیزات بزرگ نظامی همچون ناوشکن و زیردریایی و انواع شناورها را ساخته و همچنین بازسازی و نوسازی می کند.

وی گفت: نیروی دریایی در عرصه تامین و ساخت تجهیزات نوین نظامی و دفاعی می‌درخشد و همچنین اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه دریایی را به منصه ظهور رسانده است.

جمهوری اسلامی ایران فرمانده نیروی دریایی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هرمزگان نیروی دریایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر