کد خبر: 842016 A

فرماندار حوزه انتخاباتی کرج خبر داد:

فرماندار حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد در پایان سومین روز ثبت نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ثبت نام ۱۲ خانم و ۵۱ آقا در این حوزه خبر داد.

به‌گزارش‌خبرنگار ایلنا، غفور قاسم پور در پایان سومین روز از ثبت‌نام نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه تاکنون ۴ نفر از وزارت کشور ثبت نام کرده‌اند، اظهار داشت: در حوزه انتخابی شهرستان‌های کرج، فردیس و اشتهارد در مجموع، ۶۳ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۲ نفر خانم و ۵۱ نفر آقا هستند.

وی با اشاره به مشارکت ۱۶ درصدی بانوان و ۸۴ درصدی آقایان، تصریح کرد: بیش از ۵۰ درصد از شرکت‌کنندگان در رده های سنی بین ۳۰ تا ۴۰ سال هستند.

فرماندار شهرستان کرج در ارتباط با تحصیلات این افراد، گفت: ۸ نفر با مدرک تحصیلی دکترا و ۵۵ نفر با مدرک کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند.

وی با یادآوری روز ۱۶ آذر به عنوان آخرین مهلت ثبت نام، ابراز امیدواری کرد که طی روزهای باقی مانده با استقبال خوب داوطلبان برای ثبت نام روبرو باشیم.

این مسئول ضمن قدردانی تلاش رسانه‌های استان، گفت: تمام دست اندرکاران انتخابات استان و مسئولان هیات نظارت مستقر در حوزه ثبت نام کرج، تلاش می‌کنند مراحل ثبت نام بدون مشکل انجام شود.

انتخابات 98 البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر