کد خبر: 841991 A

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در محور هراز، مسیر جنوب به شمال نیمه سنگین است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: در محور هراز مسیر جنوب به شمال در محدوده‌های مشاء، آب اسک، وانا و بایجان ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد خودرو‌ها در محور‌های چالوس و سوادکوه بصورت روان است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش برف و باران در محور‌های کوهستانی استان گفت: رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و فاصله طولی با تجهیزات لازم در جاده‌ها تردد کنند تا از بروز حوادث رانندگی جلوگیری شود.

باز بودن تمامی راه‌های مازندران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران نیز گفت: با تلاش راهداران استان در نمک پاشی و ایمن سازی محورهای برفگیر ، هم اکنون تمامی راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان باز است.

عباسعلی نجفی با بیان اینکه ۳۳ گروه راهداری با ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات راهداری و ۳۵۰ راهدار در راه‌های ارتباطی استان مستقر هستند افزود: اکنون ۲۲ راهدارخانه برای ارائه امکانات به مسافران و در راه ماندگان در محور‌های ارتباطی مازندران تجهیز شده است.

نجفی به رانندگان توصیه کرد؛ با رعایت قوانین و مقرارت، تجهیزات ایمنی به ویژه زنجیر چرخ تردد کنند و آخرین وضعیت راه‌ها را با توجه به شرایط جوی با سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۱۴۱ و تلفن گویای ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.

از ۱۰ هزار کیلومتر طول راه‌های ارتباطی مازندران، ۱۳ گردنه به طول ۷۰۰ کیلومتر و ۳ هزار و ۷۰۰ کیلومتر مسیر برف‌گیر است.

پلیس راه تلفن راهداری و حمل و نقل جاده مسافران مقررات راهنمایی و رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر