کد خبر: 841636 A

در مسابقات قهرمانی شنای کشور؛

تیم استخر محمودآباد نمونه استان قزوین با کسب چهار طلا، ۱۱ نقره و چهار برنز موفق به کسب عنوان چهارم در مسابقات شنای قهرمانی کشور شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد فرحی مدیر روابط عمومی هیات شنای استان قزوین گفت: این مسابقات در رده سنی بزرگسالان با حضور ۳۵ تیم از سراسر کشور به مدت ۲ روز در تهران برگزار شد.

مدیر روابط عمومی هیات شنای استان قزوین اعلام کرد: مدال آوران این رقابت‌ها امید زهرایی با ۲ طلا و ۲ نقره، سعید آرام یک طلا و ۲ نقره، حسن بابایی ۲ نقره و یک برنز، پیمان پیرمرادی یک نقره و ۲ برنز، رحمان خانلری یک طلا و یک نقره، شایان کاظمی ۲ نقره، عباس سرلک یک نقره و سجاد سروری فر بودند.

فرحی با معرفی چهار تن از مدرسان درجه یک نجات غریق قزوین به اولین دوره تربیت مدرسی ارشد، افزود: برای اولین بار در کشور دوره مدرسی ارشد نجات غریق به میزبانی استان البرز برگزار شد و چهار تن از مدرسان درجه یک نجات غریق استان در آن شرکت کردند.

وی خاطر نشان کرد: پیش از این مدرسان استان برای دوره‌های ارتقای درجه و دوره‌های باز آموزی به تهران مراجعه می‌کردند، که با توجه به سیاست تمرکز زدایی فدراسیون نجات غریق، اولین دوره تربیت مدرس ارشد نجات غریق در کشور با حضور ۵۰ مدرس منتخب از سراسر کشور در ۲ بخش آقایان و بانوان در استان البرز برگزار شد.

دبیر هیئت نجات غریق استان قزوین یادآور شد: سعید شهرباف، محمد فرحی، فریبا نجفی و ندا پیرمرادی از استان نیز در این دوره شرکت کردند.

 

 

استان البرز استان قزوین رقابت مدیر روابط عمومی طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر