کد خبر: 841200 A

بامداد امروز رخ داد؛

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی گسترده کارگاه تشک‌سازی در محله مسگرآباد خبر داد.

به گزارش ایلنا، ملکی با بیان اینکه ساعت ۰۶:۳۲ بامداد امروز یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارگاه تولیدی و صنعتی در جاده خاوران محله مسگرآباد به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد، اظهار کرد: بلافاصله سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی مثل خودروی تنفسی و تانکر‌های آب به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل آتش سوزی یک کارگاه مسقف به وسعت ۴۰۰ متر مربع بود، اضافه کرد: این کارگاه در زمینه تولید تشک فعالیت می‌کرد و در این مکان مقدار زیادی ابر، پارچه، اسفنج و ظروف مایع‌های حلال مانند تینر، الکل و رنگ در حجم زیاد نگهداری می‌شد.

آتش سوزی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این مکان به طور کلی دچار آتش سوزی شده و شعله ور بود، تصریح کرد: این کارگاه با سقف‌های غیرمقاوم در برابر حرارت درست شده بود که بر اثر شدت حرارت سقف‌ها تخریب شده است و روی لوازم در حال سوختن ریخته بود.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان عملیات را از چند جهت آغاز کردند، گفت: خوشبختانه تا حد زیادی از شعله‌وری آتش کاسته و از سرایت به اطراف جلوگیری شده است.

وی با بیان اینکه شعله زنی اولیه انجام شده است و نیرو‌ها در حال لکه زنی اولیه هستند، افزود: از سرایت آتش به کارگاه‌های مجاور جلوگیری شده و تا به این لحظه هیچ مورد مصدومیت یا تلفات جانی گزارش نشده است.

آتش سوزی آتش نشانی جاده سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر