کد خبر: 840636 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری 4 نفر از سردسته های اعتراضات روز 25 آبان در شهرهای کرمانشاه و جوانرود خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار علی اکبر جاویدان در این باره، اظهار داشت: در پی ناآرامی ها در برخی شهرهای استان کرمانشاه، شناسایی سردسته های معترضان به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا، ماموران پلیس امنیت عمومی موفق شدند با گسترش چتر اطلاعاتی خود 4 نفر از این افراد را در عملیاتی گسترده  و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر کنند.

سردار جاویدان با بیان اینکه سه تن از افراد دستگیر شده در شهر جوانرود و یک تن هم در کرمانشاه اقدام به ایجاد ناآرامی کرده بودند، تصریح کرد: معترضان جوانرود بین 17 تا 27 سال و دستگیر شده شهر کرمانشاه نیز 32 سال سن دارند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، شرارت، تحریک مردم به ایجاد ناآرامی، تخریب اموال عمومی و وارد آوردن خسارت به اماکن دولتی، شکستن شیشه خودروهای امدادی و شخصی مردم و حمله به ماموران پلیس و نیروهای بسیجی را از جمله جرایم این افراد ذکر کرد.

وی یادآوری کرد: تاکنون بالغ بر 240 نفر از عوامل و سردسته های ایجاد ناآرامی ها که عمدتا از سوی دشمنان انقلاب و گروهک های تروریستی حمایت می شدند در استان کرمانشاه توسط پلیس دستگیر شده‌اند.

اموال عمومی انقلاب دستور کار پلیس فرمانده انتظامی استان ماموران پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر