کد خبر: 839983 A

با حضور گسترده مردم؛

پیاده‌روی بزرگ خانوادگی با حضور بیش از ۳۰ هزار نفر از آحاد مختلف مردم مشهد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و ترویج ورزش همگانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، در این پیاده‌روی که استاندار خراسان رضوی، فرمانده سپاه امام رضا (ع)، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور، برخی از نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان اجرایی استان‌حضور داشتند از عرصه میدان شهدای مشهد آغاز شده و تا مزار شهدای گمنام در کوهسنگی مشهد ادامه داشت.

مسئول بسیج رسانه استان خراسان رضوی در حاشیه این پیاده‌روی خانوادگی، هدف از برپایی آن را گرامیداشت هفته بسیج و در راستای برنامه‌های ترویج ورزش همگانی و انسجام بخشی خانواده‌ها عنوان کرد. 

عباس محمدیان گفت: شرکت‌کنندگان در این پیاده‌روی که با استقبال مردم مشهد همراه بود ساعت هفت و نیم صبح پس از گوش سپردن به دعای "عهد" حرکت خود را از عرصه میدان شهدای این شهر به سوی مزار شهدای گمنام در کوهسنگی آغاز کردند.

وی افزود: استقرار ایستگاه‌های صلواتی پذیرایی از شرکت کنندگان، ایستگاه‌های اشتراک روزنامه‌های پرتیراژ خراسان رضوی با تخفیف ۵۰ درصد و ارائه هدایایی شامل لوازم منزل و تولیدات ملی به ۲۰۰ نفر از شرکت‌گنندگان به قید قرعه از برنامه‌های جانبی این همایش بزرگ خانوادگی بود.

وی ادامه داد: این پیاده‌روی به همت سپاه امام رضا (ع) و با همکاری شهرداری مشهد،آستان قدس رضوی و بسیج برگزار شد.

بسیج پیاده روی حضور گسترده مردم مشهد ورزش همگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر