کد خبر: 839715 A

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 38 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش 4 میلیارد و 160 میلیون ریال، طی عملیات یک روزه در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان،سردار غلامرضا جعفری بیان کرد: در ادامه طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده، در یک عملیات منسجم و هماهنگ،طرح پاکسازی مناطق آلوده به سوخت قاچاق در روستای کدو کار و ایسین با توان عملیاتی پلیس امنیت اقتصادی و مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس اجرا شد.

وی افزود: با انجام تحقیقات فنی، اطلاعاتی و جستجوی میدانی،9 محل دپو سوخت قاچاق در دو روستای مذکور شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی این مکان های آلوده پاکسازی شدند.

این مقام انتظامی استان اظهار کرد: در اجرای این طرح 38 لیتر گازوئیل کشف و تعداد 8مخزن بزگ فایبرگلاس و 50بشکه 220 لیتری آغشته به گازوئیل توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری دو متهم و توقیف یک دستگاه پژو حامل سوخت ، ارزش سوخت های کشف شده را 4 میلیارد و 160 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: پلیس تمام توان و تلاش خود را به کار گرفته تا با همکاری خوب مردم محل های دپو سوخت و کالای قاچاق را شناسایی و به صورت ریشه ای با این معضل و پدیده شوم برخورد کند.

پژو فرمانده انتظامی استان قاچاق هرمزگان کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر