کد خبر: 839643 A

دادستان قزوین عنوان کرد:

دادستان قزوین گفت: کاندیداها سعی نکنند با بی‌اخلاقی به مجلس راه یابند چرا که این موارد، مورد برخورد دستگاه قضایی قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، صبح امروز با حضور مسئولان اجرایی و دستگاه های استان، ستاد انتخابات شهرستان قزوین افتتاح شد.

محمد قاسمی دادستان قزوین در این مراسم بیان کرد: توقعی که رهبر و مردم از ما دارند این است که امانتدار خوبی برای مردم باشیم و قوانین را به طور اکمل اجرا کنیم.

وی گفت: امیدواریم مجلس جدید، مجلسی جهادی در راستای گام دوم انقلاب باشد.

دادستان قزوین با تاکید بر اینکه چهار اصل در انتخابات باید مدنظر قرار گیرد اظهار کرد: اولین اصل این است که باید بنا را بر حضور و مشارکت حداکثری مردم بگذاریم. باتوجه به اتفاقات اخیر، دشمن موج سواری کرده و آسیب های مادی و روانی به کشور وارد کرد.

قاسمی عنوان کرد: سلامت انتخابات اصل دوم است که بعنوان حق الناس آرا نگهداری شود.

وی افزود: نکته سوم، امنیت به عنوان بستر تمام فعالیت های اجتماعی است. در حوادث اخیر استان قزوین خوش درخشید که این امر نتیجه تعامل همه دستگاه هاست و اصل بعدی برگزاری انتخابات در فضای رقابتی سالم بین کاندیداها می باشد.

قاسمی گفت: انتظار و توصیه ما این است که کاندیداها با رعایت اخلاق و پرهیز از بداخلاقی و عرضه ویژگی‌های خود بتوانند آرا مردم را جذب کنند و سعی نکنند با بی اخلاقی به مجلس راه یابند. کما اینکه این موارد، مورد برخورد قرار می گیرد.

اخلاق استان قزوین انتخابات سلامت امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر