کد خبر: 839640 A

فرماندار قزوین تاکید کرد:

فرماندار قزوین عنوان کرد: مجموعه ستاد انتخابات شهرستان، هیچ تعارفی با تخلفات ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، صبح امروز با حضور مسئولان اجرایی و دستگاه های استان، ستاد انتخابات شهرستان قزوین افتتاح شد.

در این مراسم علی شفیعی فرماندار قزوین بیان کرد: چهار حوزه انتخابات در شهرستان قرار دارد و هفت هزار نفر در استان درگیر انتخابات بوده و 16 کمیه فعال در شهرستان شامل کمیته هایی از دستگاه انتظامی، دستگاه قضایی، هیات نظارت استان حضور دارند.

وی گفت: مجموعه ستاد انتخابات، به دلیل تکریم داوطلبانی که در این انتخابات شرکت می‌کنند تشکیل و عوامل این ستاد تا پاسی از شب در این محل فعال هستند.

فرماندار قزوین ضمن تقدیر از برخی ادارات که اعمال ماده یازده را اجرایی کردند، اظهار کرد: هدف از تشکیل این ستاد، رسمیت انتخابات است. ضمن اینکه منشور اخلاقی داوطلبین به صورت اختیاری از سوی داوطلبین امضا می‌شود.

شفیعی عنوان کرد: مجموعه ستاد انتخابات شهرستان، تعارفی با تخلفات ندارد و در چارچوب قوانین، حق الناس مدنظر ما بوده و با هیچ دستگاهی تعارف نداشته و نص صریح قانون و اعمال قانون اولویت ماست که توصیه مقام معظم رهبری و رئیس جمهور تاکید بر این امر است.

وی گفت: اصحاب رسانه نیز اتاقی به مدت هفت روز در اختیارشان قرار می‌گیرد تا در فضایی آرام اخبار مربوط به داوطلبین و عوامل اجرایی را منعکس کنند و مشکلی در بعد امکاناتی، اجرایی، امنیتی و غیره وجود ندارد و در نهایت تعامل، این مراسم برگزار می شود.

اصحاب رسانه انتخابات دستگاه قضایی تخلفات اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر