کد خبر: 839416 A

برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس؛

ستاد انتخابات استان هرمزگان فعالیت خود برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان آغاز کرد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، استاندار هرمزگان در مراسم آغاز به کار ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: این ستاد، روند اجرایی انتخابات از نام نویسی تا اعلام نتایج انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی را به عهده دارد.

 فریدون همتی افزود: با دستور وزیر کشور از دهم اردیبهشت فعالیت‌های انتخاباتی در وزارت کشور و استانداری ها آغاز شد.

وی گفت: بر اساس اطلاعیه شماره دو صادره از وزارت کشور، نام نویسی از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دهم آذر آغاز می‌شود.

استاندار هرمزگان افزود: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی تا شانزدهم آذر به مدت یک هفته فرصت دارند به مراکز حوزه انتخابیه نام نویسی کنند.

همتی گفت: در استان هرمزگان فرمانداری‌های سه شهرستان بندرعباس، میناب و بندرلنگه نام نویسی از داوطلبان را برعهده دارند.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند برای نام نویسی به ستاد انتخابات وزارت کشور نیز مراجعه کنند.

استاندار هرمزگان تامین تجهیزات مورد نیاز به ویژه ایجاد زیرساخت های فناوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات را از دیگر اولویت های مهم در این حوزه برشمرد.

همتی افزود: باید از هم اکنون محل های شعب اخذ رای به لحاظ برخورداری از زیرساخت ها مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز نسبت به تامین ملزومات اقدام شود.

وی تاکید کرد: مجموعه ستاد انتخابات استان هرمزگان باید با تمام توان و رعایت قانون در راستای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم تلاش کند. در این نشست روسای کمیته های ستاد انتخابات استان هرمزگان گزارشی از اقدامات خود را ارائه کردند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی وزارت کشور هرمزگان حوزه انتخابیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر