کد خبر: 839396 A

شهردار بندرعباس از اجرا و راه اندازی فاز نخست حمل و نقل درون‌شهری شهرک پیامبر اعظم(ص) با اختصاص هشت دستگاه اتوبوس در روزهای پیش‌رو خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، عباس امینی‌زاده با اشاره به راه‌اندازی بخش‌هایی از طرح جامع انبوه‌ بر حمل و نقل درون شهری از اوایل سال جاری، اظهار کرد: خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون افزایش رشد کمی و کیفی حمل و نقل عمومی درون شهری، اجرا و راه اندازی اتوبوس‌های جدید درون شهری، ایجاد تحول در شهر و رضایت مندی همشهریان  در حوزه حمل و نقل عمومی را شاهد بودیم. 

وی ادامه داد: در راستای طرح توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری بندرعباس، طبق مطالعه و نیازسنجی‌های انجام شده در شهرک بزرگ پیامبر اعظم(ص) و با توجه به جمعیت بالای متراکم در این منطقه از شهر با پیگیری‌های انجام شده تصمیم به راه‌اندازی خط اتوبوس در این منطقه گرفته شد.

شهردار بندرعباس خاطر نشان کرد: در حال حاضر و برای اولین بار راه اندازی اتوبوس‌های درون شهری در شهرک پیامبر اعظم (ص)، تعداد هشت دستگاه اتوبوس برای حمل و نقل راحت همشهریان در این شهرک اختصاص داده شده است.

این مقام مسئول اظهار کرد: به دلیل پراکندگی نقاط مسکونی شهرک پیامبر اعظم(ص) و با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی بندرعباس همچنین جهت دسترسی راحت و أسان تعداد 20 ایستگاه برای توقف اتوبوس‌ها در نظر گرفته شده است.

 سعید حسینی‌پور، رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس نیز در این ارتباز عنوان کرد: ساعت کاری اتوبوس ها از ساعات اولیه صبح و از شش صبح تا ١٣ و ۳۰ دقیقه ظهر و در بخش بعدی کار آنها از ساعت ١٥:٣٠ تا ۲۳ شب ادامه خواهد داشت. 

وی در ادامه با بیان اینکه به دنبال افزایش خدمات حمل و نقلی به شهرک پیامبر اعظم (ص) هستیم،  گفت: از چندی قبل یک دستگاه اتوبوس به صورت مجزا کار جابجایی ساکنین شهرک پیامبر اعظم (ص) را جهت حضور در نماز جمعه از مقابل مسجد پیامبر اعظم (ص) را انجام می دهد. 

اضافه می‌شود، شهروندان گرامی این شهرک از طریق سامانه پیامکی 3000761761 می توانند به طور مستقیم جهت بیان پیشنهادهای با سازمان در ارتباط باشند.

 

اتوبوس حمل و نقل حمل و نقل عمومی مسجد پیامبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر