کد خبر: 839117 A

به منظور شرکت در همایش بسیج حقوقدانان؛

به منظور شرکت در همایش بسیج حقوقدانان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی مقدم به استان یزد سفر می کند که ملاقات با مردم و شهروندان یزدی یکی از برنامه های این سفر است.

به گزارش ایلنا، مسئول روابط‌عمومی و ارتباطات دادگستری استان یزد گفت: نشست و هم اندیشی با قضات محاکم تجدیدنظر استان یزد، محاکم کیفری یک و رؤسای حوزه‌های قضایی با موضوع تبادل نظر و بحث و بررسی مسائل و مشکلات قضایی مرتبط با پرونده‌های در صلاحیت دیوان عالی کشور و دیدار با قضات عالی رتبه استان یزد از جمله برنامه‌های حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم است.

حسین عباس زاده افزود: شرکت در جلسه شورای قضایی استان و همچنین گردهمایی حقوقدانان بسیجی به مناسبت هفته بسیج از سایر برنامه‌های رئیس دیوان عالی کشور به استان یزد است.

وی گفت: همزمان با سفر رئیس دیوان عالی کشور به استان یزد از تعدادی از قضات دارای آرای متقن محاکم تجدیدنظر و قضات ساعی در خدمت در تأمین نظم و امنیت، تجلیل بعمل خواهد آمد.

عباسی ادای احترام به شهید آیت ا... صدوقی، سومین شهید محراب و گلباران قبور شهدای گمنام را از دیگر برنامه های این سفر برشمرد و بیان داشت: شرکت در شورای اداری استان یزد نیز در برنامه های این سفر دیده شده است.

مسئول روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان یزد، یادآور شد: در اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان، حجت الاسلام مرتضوی، رئیس دیوان عالی کشور و اعضای شورای قضایی استان در مسجد امیر چخماق، ملاقات مردمی خواهند داشت که شهروندان برای ملاقات به صورت حضوری از طریق سایت می توانند ثبت نام نمایند.

وی اضافه کرد: برای ملاقات حضوری با رئیس دیوان عالی کشور و اعضای شورای قضایی استان، شهروندان می توانند در ساعات اداری روز پنجشنبه 7 آذر با مراجعه به دادگستری و دفتر روابط عمومی ثبت نام نمایند و یا در روز پنجشنبه از ساعت 16 تا 23 از طریق سایت دادگستری استان یزد به آدرس http://dadgostari-yz.ir مراجعه کرده و با ثبت مشخصات خود ثبت نام کرده و کد رهگیری بگیرند.

دیوان عالی کشور یزد قضات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر