کد خبر: 838730 A

قاسمی عنوان کرد:

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : استاندار هرمزگان دستور برنامه ریزی برای احداث جایگاه سوخت سی. ان. جی (CNG ) در کل استان را صادر کرد تا ماشین های گازسوز در شهرستانها از این ظرفیت بهره ببرند.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که با حضور فرمانداران شهرستانها از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، شهرستانها گزارش های حوزه خود را ارائه کردند.

خلیل قاسمی اظهار کرد: یکی از موضوعات قابل اهمیت ما موضوع حمل و نقل درون و برون شهری، تامین خودرو و ثبات در هزینه جابجایی شهروندان است.

وی در خصوص جا به جایی معلمان و سرویس مدارس افزود: هماهنگی لازم با اداره کل آموزش و پرورش و شبکه های حمل و نقل شهری و روستایی انجام پذیرفته است.

قاسمی خاطر نشان کرد: سوخت شناورهای صیادی از جمله موضوعاتی بود که بسیار مورد نقد قرار گرفت و درحال رایزنی جهت برقراری سوخت شناورهای سبک صیادی در استان هستیم.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان تاکید کرد: ذخائر کالای اساسی در سطح استان بسیار خوب می باشد و مردم شاهد وفور آن در شبکه های توزیع اند.

وی خاطر نشان کرد: با کمک اعضای ستاد تنظیم بازار استان کارها را پیش بردیم و اجازه ندادیم هیچ افزایش قیمتی در استان رخ دهد.

تنظیم بازار حمل و نقل سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر