کد خبر: 838392 A

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی:

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی از اجرای طرح رابطان بیمه به منظور تقویت تعاملات با شرکای اجتماعی خبر داد و گفت: نقش کارفرمایان در توسعه و تقویت جایگاه سازمان تامین اجتماعی بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا محمدعلی عباس‌زاده وحید در نشست هم‌اندیشی با تشکل‌های کارفرمایی و آموزش رابطان بیمه‌ای اظهار کرد: تقویت تعاملات فی‌مابین سازمان با کارفرمایان موجب تعالی سازمان تامین اجتماعی و ارتقای امنیت اجتماعی در کشور خواهد شد.

وی افزود: با توجه به جایگاه ویژه کارفرمایان به عنوان صاحبان اصلی سازمان تامین اجتماعی در موضوع تحقق منابع درآمدی سازمان و حرکت به سوی تعالی سازمانی ضرورت دارد تا برنامه‌ریزی لازم و تاثیرگذار به سوی تقویت بستر و زمینه توسعه تعاملات با جامعه بزرگ کارفرمایان پیش برود.

وی ادامه داد: از این رو سیاست سازمان برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و دوره‌های آموزشی، افزایش سطح دانش و آگاهی کارفرمایان به منظور برداشت یکسان از قوانین و مقررات و رویه‌های اجرایی سازمان تامین اجتماعی است.

عباس‌زاده تصریح کرد: با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر فضای تولید و کسب و کار، اشتغال‌زایی و جذب نیروی کار می‌تواند شرایط فعلی را تغییر دهد و موجبات رونق تولید را فراهم آورد.

وی افزود: به منظور بهبود تعاملات موثر و دوسویه با شرکای اجتماعی و تقویت اعتماد متقابل و نیز شناسایی و مسائل و مشکلات و درخواست‌های جامعه کارفرمایان و برنامه‌ریزی برای حل این مسائل، دستورالعمل اجرایی دوره‌های آموزش رابطین بیمه‌ای به واحدهای استانی ابلاغ شده است.

 

 

سازمان تامین اجتماعی خراسان شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر