کد خبر: 838313 A

رئیس کمیسیون املاک پارلمان محلی قزوین:

رئیس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین، خواستار تعیین تکلیف مکان یابی و احداث مجتمع فرهنگی و ورزشی کارکنان شهرداری قزوین شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سعید دقیقی رئیس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا طی سخنانی اظهار داشت: بارها موضوع احداث مجتمع فرهنگی و ورزشی کارکنان شهرداری قزوین را مطرح و پیگیری کرده ام؛ اما تاکنون شهرداری هیچ اقدامی در این راستا انجام نداده است.

وی افزود: همچنین شهرداری در اصلاح بودجه برای پروژه سبزه میدان مینودر بودجه ای مشخص نکرده است؛ در حالی که این پروژه یکی از مهم ترین مطالبات ساکنان منطقه مینودر است و باید تکلیف احداث آن مشخص شود.

دقیقی همچنین خواستار توضیحاتی در خصوص بودجه هزینه شده برای بوستان های پونک، آفرینش و امام علی(ع) شد.

وی همچنین در بخش دیگری از این جلسه که به کافه سیارها پرداخته شد، گفت: به چه دلیل کار این افراد تعطیل شده است‌در حالی که هزینه کرده اند و نباید متضرر شوند.

رئیس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین پیرامون نحوه واگذاری کیوسک‌ها نیز گفت: باید نحوه واگذاری و چگونگی ایجاد حق کسب برای افراد مشخص شود و اینکه ماهیت این کیوسک‌ها برای توزیع مطبوعات است ولی اغلب سوپرمارکت شده اند.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: درحال حاضر اجاره بهای این کیوسک ها بسیار ناچیز است و باید مشخص شود که چرا تاکنون قیمت این دکه ها در شهر قزوین پایین بوده و افزایشی نداشته است.

امام علی بودجه شورای اسلامی شهر شهرداری عضو شورای اسلامی شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر