کد خبر: 838167 A

با هدف اشتغالزایی انجام شد؛

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان قزوین از بهره برداری 18 واحد تولیدی و اشتغالزایی برای 538 نفر در شهرک های صنعتی استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمیدرضا خانپور امروز دوشنبه -4 آذرماه- اظهار کرد: 18 واحد تولیدی که امسال در شهرک های صنعتی استان به مرحله بهره برداری رسید شامل: تولید محصولات شیمیایی، غذایی،مصنوعات چوبی و ... است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین افزود: از این تعداد واحد تولیدی بهره برداری شده بیشتر در شهرک‌های صنعتی کاسپین، لیا و آبیک (کاسپین ۲) بوده است.

خانپور اعلام کرد: با بهره برداری از این واحدهای تولیدی برای ۵۳۸ نفر به شکل مستقیم اشتغالزایی شده است.

به گفته او، سرمایه گذاری واحدهای تولیدی بهره برداری شده در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین در این مدت، ۲هزار میلیارد ریال بوده است.

این مسئول ادامه داد: جذب سرمایه گذاری در بخش صنعت همچنان با قوت ادامه دارد و قزوین در این زمینه جزو استان های پیشتاز است.

مدیرعامل شرکت شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین خاطر نشان کرد: از طرفی دیگر نزدیکی به تهران، قرارگیری در شاهراه ارتباطی کشور، قرارگیری در کنار خط آهن شمال به جنوب و جنوب به شمال کشور در کنار زیرساخت های مناسب موجب شده تا این استان در زمینه سرمایه گذاری صنعتی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

خانپور یادآور شد: زمین ارزان قیمت و دارای زیرساخت های آماده و مشوق های مالیاتی از جمله مزایای سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان است.

 

 

 

استان قزوین زمین سرمایه گذاری صنعت صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر