کد خبر: 837938 A

فرماندار آبیک:

فرماندار شهرستان آبیک گفت: مسئولان نباید نگاه خود را به نظارت بر کالاها و مایحتاج مردم و غیره به صورت مقطعی معطوف کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام احمدپور در جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان آبیک اظهار کرد: بسیج متعلق به جناح و نهاد خاصی نیست بلکه متعلق به همه آحاد جامعه بوده و تمام قشرها در دل بسیج وجود دارند.

وی افزود: رمز بقا و موفقیت نظام اسلامی به وجود توده‌های مردم در عرصه‌های مختلف و حمایت از مقام معظم رهبری بستگی دارد که همواره مردم در صحنه بوده‌اند و از انقلاب و رهبری حمایت و دفاع کرده‌اند.

فرماندار شهرستان آبیک همراهی مردم را از شاخصه‌های انقلاب ذکر و ادامه داد: حضور مستمر مردم در صحنه‌های مختلف همواره موجب تضمین بقا و بیمه شدن نظام بوده و است.

احمدپور اضافه کرد: با جدا شدن صف مردم از اغتشاشگران حوادث اخیر، به‌رغم برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم دشمنان و عوامل داخلی آنها که خط و ربطشان از خارج کشور بود، به هم ریخت و فتنه در کوتاه‌ترین زمان ممکن، ناقص و ابتر ماند و نتوانستند به اهداف خود دست یابند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان به عنوان خادمان نباید نگاه خود را معطوف به نظارت بر کالاها و مایحتاج مردم و غیره را به صورت مقطعی کنند بلکه باید دغدغه‌های مردم را دغدغه خود بدانند و در کنار مردم باشند.

این مسئول تصریح کرد: اگر مردم در کنار مسئولان نباشند و آنان را همراهی نکنند و از هم جدا شوند، آن روز را باید روز اتمام عمر سیاسی و خدمتی مسئولان دانست.

نظارت مستمر مسئولان بر بازار و جلوگیری از گرانی‌های بعدی

حجت‌الاسلام محمد پنجی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک هم در این جلسه اذعان کرد: هدف از این مجمع حفظ انسجام و هماهنگی بیشتر برای تاثیرگذاری بیشتر و بهتر است تا بتوانیم نقش خود را به نحو احسن ایفا کنیم.

وی افزود: اعضای کارگروه‌های مجمع عالی بسیج شهرستان آبیک با هم‌نوایی و وحدت تلاش می‌کند تصمیم‌های موثرتری برای این شهرستان أخذ کرده تا به نتیجه مطلوب در موضوعات مختلف دست یابند.

این مسئول ادامه داد: هفته بسیج یادآور حماسه‌سازی‌ها و دلاورمردی‌های مردان مردی است که در راه حفظ دین و دفاع از ارزش‌های دینی مجاهدت می‌کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک با اشاره به گسترش بسیج در تمام اقشار جامعه اضافه کرد: سازماندهی در بسیج مقوله مهمی است که که باید گفت هیچ انگیزه و تشکلی بدون سازماندهی نتیجه نمی‌دهد.

پنجی خاطرنشان کرد: بسیجیان به دلیل معامله با خدای متعال، در اردوهای جهادی بدون منت، اجر و مزد و چشم‌داشتی نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی مطرح کرد: بسیجیان همچنین در برابر هر شورش و آشوبی در جامعه جانانه ایستاده و دفاع می‌کنند و در دفاع از ولایت فقیه کوتاه نمی‌آیند.

این مسئول تاکید کرد: از مسئولان درخواست می‌شود نظارت‌شان بر بازار موقتی نباشد و نظارت مستمر و پیوسته بر بازار داشته باشند تا مردم دچار گرانی‌های بعدی نشوند.

جامعه فرماندار شهرستان مردان مسئول نمایندگی ولی فقیه مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر