کد خبر: 837832 A

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از بازرسی مشترک واحد نظارت و بازرسی این سازمان و پلیس راهور به همراه نماینده فرماندار بندرعباس از عملکرد سرویس مدارس سطح شهر خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، سعید حسینی‌پور با تشکر از پلیس راهنمایی و رانندگی و نماینده فرماندار برای حضور و مشارکت در امر مهم بازرسی و نظارت سرویس مدارس، اظهار کرد: حمل و‌نقل دانش‌آموزان از اهمیت قابل‌توجهی برخوردار است که تمامی دستگاه‌های مرتبط در این امر مهم باید با ضمن هماهنگی همکاری و تعامل سازنده داشته باشند.

حسینی‌پور در‌باره  بازرسی سرزده از سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان چند مدرسه سطح شهر، گفت: پیش از آغاز فصل مدارس، تذکرات و نکات لازم در رابطه با ثبت خودرو و مشخصات رانندگانی که تمایل به انجام سرویس مدارس دارند، از طریق سامانه سپند و شرکت‌های مشخص شده تاکید که پس از تکمیل مراح ثبت‌نام اقدام به دریافت و نصب برچسب سرویس مدارس کنند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون نیمی از سرویس‌های مدارس شهر مورد بازدید قرار گرفته‌اند، افزود: در بازدید انجام شده، وضعیت برچسب سرویس مدارس، مدارک رانندگی و کارت ماشین رانندگان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با تاکید براینکه این بازرسی‌ها همچنان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در بازرسی صورت گرفته، رانندگانی که فاقد مجوز و برچسب سرویس مدارس بودند و به صورت غیر مجاز جابجایی دانش‌آموزان را انجام می‌دادند با همکاری پلیس راهنمایی رانندگی اعمال قانون شدند.

وی گفت: در این بازدیدها بیش از ۳۰۰ خودرو فاقد مجوزهای لازم، از سوی پلیس اعمال قانون شدند.

 

پلیس راهور سازمان حمل و نقل شهرداری فرماندار اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر