کد خبر: 837811 A

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی میثاق با ولایت و دفاع از امنیت و اقتدار کشور که فردا -دوشنبه 4 آذرماه - در یزد برگزار می شود از سوی پلیس راهور یزد اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد با تاکید بر رعایت مقررات و همکاری مردم و رانندگان با پلیس اظهار داشت: این محدودیت‌ از ساعت شش و نیم صبح فردا ( دوشنبه ) در میدان شهید بهشتی، خیابان امام، چهارراه شهدا و خیابان قیام و در تمام کوچه‌های مرکزی شهر یزد اعمال می‌شود.

سرهنگ رضا زارع ادامه داد: در ابتدای مراسم راهپیمایی تقاطع بعثت از سمت میدان شهید بهشتی و خیابان امام شمالی از سمت سه راه حضرت مهدی مسدود است.

به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد، مسیرهای منتهی به میدان شهید بهشتی از سمت خیابان دهم فروردین، خیابان فرخی و خیابان شهید رجایی کاملا مسدود است.

 زارع بیان داشت: تمام مسیرهای منتهی به میدان تاریخی امیرچخماق از سمت خیابان قیام، خیابان سلمان، خیابان امام شمالی و کلیه کوچه‌های مرکزی شهر نیز مسدود است.

وی با بیان اینکه شهروندان از مسیرهای جایگزین تردد کنند اظهار داشت: از شهروندان تقاضا می شود خودروهای خود را در این مسیرها پارک نکند و با نیروهای راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را به عمل آورند و به هیچ وجه تقاضای باز کردن این مسیرها را نداشته باشند.

 

یزد راهور محدودیت ترافیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر