کد خبر: 837239 A

فرماندار تفت عنوان کرد:

فرماندار شهرستان تفت با اشاره به تشکیل اتاق فکر در فرمانداری با حضور نخبگان این شهرستان گفت: مسائل سیاسی نقش و دخالتی در مدیریت شهرستان ندارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا نوکار در دیدار با نمایندگان دفاتر احزاب این شهرستان اظهار داشت: در نظر داریم برای استفاده از تفکرهای مختلف در مدیریت شهرستان اتاق فکری از نخبه‌های شهرستان در زمینه‌های مختلف تشکیل داده و با تشکیل کارگروه‌های مختلف با استفاده از نظرات این نخبگان، خواسته‌های به‌حق اهالی شهرستان را جامه‌ عمل بپوشانیم.

وی بیان داشت: هدف از  برگزاری این‌گونه جلسات استفاده از نقطه نظرات تفکرهای مختلف سیاسی در توسعه شهرستان است.

فرماندار شهرستان تفت خاطر نشان کرد: در مدیریت شهرستان مسائل سیاسی دخالت داده نخواهد شد و سعی خواهد شد در تصمیم‌گیری‌ها مصلحت شهرستان در نظر گرفته شود.

نوکار با اشاره به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در برنامه‌ریزی‌های ستاد انتخابات شهرستان تفت برای انتخاب هیئت اجرایی انتخابات سعی شده از گرایش‌ها و نظرات مختلف استفاده شود.

فرماندار تفت یکی از فرصت‌های مهم شهرستان تفت را نزدیکی به مرکز استان دانست و تصریح کرد: نزدیک بودن شهرستان تفت به مرکز استان یک فرصت است و باید در برنامه‌ریزی‌ها از این فرصت نهایت استفاده را ببریم و از این ویژگی مهم در پیگیری مطالبات مختلف شهرستان استفاده کنیم.

به گزارش ایلنا، در ابتدای این دیدار هر یک از نمایندگان دفاتر احزاب شهرستان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون مسائل و مشکلات موجود در شهرستان پرداختند و پیگیری فرماندار برای رفع آن را خواستار شدند.

یزد تفت اتاق فکر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر