کد خبر: 837105 A

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده چالوس تا اطلاع ثانوی یکطرفه نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری پرحجم و روان است.

قدمی افزود: محدودیت عبور یکطرفه در جاده چالوس به دلیل حجم پایین ترافیک فعلا تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده است و در صورت نیاز اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه ارتفاعات جاده هراز به دلیل بارش خفیف برف لغزنده است، گفت: در ارتفاعات جاده سوادکوه محدودیت دید ناشی از مه گرفتگی ایجاده شده است.

سرهنگ قدمی بر رعایت سرعت مطمئنه، رعایت فاصله طولی و همراه داشتن زنجیر چرخ و حرکت با چراغ روشن در زمان بارندگی و مه گرفتگی و پرهیز از سفرهای غیر ضروری تاکید کرد.

رئیس پلیس راه مازندران به اعمال محدودیت ترافیکی جاده هراز از ساعت ۶ صبح امروز اشاره کرد و گفت: آمد و شد کامیون، کامیونت و تریلر از این مسیرتا ساعت ۲۴ امشب ممنوع است.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

پایتخت پلیس راه جاده خودرو محدودیت ترافیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر