کد خبر: 836860 A

شب گذشته رخ داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: فردی که شب گذشته با تیراندازی در بلوار کشاورز زاهدان موجب مصدومیت یک جوان شده بود در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمید رضا اکبری، اظهار داشت: شب گذشته یک مورد تیراندازی منجر به جرح یک شهروند، در بلوار کشاورز زاهدان گزارش شد که سریعا مأموران کلانتری ۱۵ به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی افزود: با حضور مأموران در صحنه و انجام تحقیقات میدانی از شاهدان عینی حاضر در محل مشخص شد، سرنشین یک دستگاه سواری پراید ۱۱۱ با سلاح شکاری ساچمه زن به یک جوان تیراندازی و از محل متواری شده است.
 
فرمانده انتظامی زاهدان با اشاره به مجروح شدن این جوان ۲۱ از ناحیه پای چپ و انتقال او به بیمارستان خاتم زاهدان گفت: باتوجه به حساسیت موضوع بلافاصله مأموران دایره اطلاعات کلانتری ۱۵ تحقیقات خود رابرای شناسایی عامل تیر اندازی آغاز کردند.
 
این مقام انتظامی بیان داشت: تیم رسیدگی کننده به پرونده با دریافت اظهارات فرد مجروح شده و با جمع آوری سرنخ‌های موجود، فرد ضارب را که جوانی ۲۳ ساله و از دوستان قبلی این فرد بود شناسایی کردند.
 
سرهنگ اکبری گفت: با توجه به متواری بودن این فرد، مأموران با انجام یکسری اقدامات تخصصی، در کمتر از یک ساعت مخفیگاه او را، شناسایی و با هماهنگی قضایی متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.
 
وی با اشاره به توقیف خودروی مورد استفاده ضارب گفت: با انتقال متهم به کلانتری و درپی تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که او بدلیل اختلافات و کدورت پیش آمده، دست به این اقدام زده است.

بیمارستان تیراندازی شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر