کد خبر: 836745 A

فردا پنجشنبه برگزار می‌شود؛

استاندار هرمزگان از آحاد مختلف مردم شریف، مومن، ولایتمدار و انقلابی استان هرمزگان برای حضور گسترده در راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت کشور دعوت کرد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان،فریدون همتی عنوان کرد: در پی اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور، عده ای آشوبگر دست به اقداماتی بر علیه منافع مردم زدند و موجب شهادت تعدادی از نیروهای تامین امنیت و تخریب اموال عمومی در مناطقی از کشور شدند.

وی ادامه داد: در هرمزگان مردم شریف این استان، اجازه تحرک به اغتشاشگران را ندادند و با همکاری مناسب مردم در بحث تامین امنیت و تلاش مناسب دستگاه های مسئول در این حوزه شرایط به خوبی مدیریت شد.

استاندار هرمزگان افزود: از همه مردم بزرگوار استان هرمزگان به پاس این همکاری و مشارکت در راستای تامین امنیت و تلاش همه نیروهای مسئول در سراسر استان هرمزگان تشکر و قدردانی می‌کنم.

همتی با اینکه ایران اسلامی از نعمت وجود امنیت مطلوب برخوردار است، خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال خدشه وارد کردن به این امنیت هستند اما هوشیاری و آگاهی ملت ایران و اقتدار نیروهای مسئول تامین امنیت، توطئه های بدخواهان این کشور را ناکام گذاشته است.

وی گفت: راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت کشور و محکوم کردن اقدامات اشرار و آشوبگران روز پنجشنبه سی ام آبان ساعت 10 صبح از میدان انقلاب تا مسجد جامع بندرعباس برگزار می شود و از آحاد مختلف مردم شریف، مومن، ولایتمدار و انقلابی استان هرمزگان دعوت می کنم تا در این راهپیمایی حضور گسترده داشته و پاسخ محکمی به دشمنان و اغتشاشگران بدهند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: مردم در سراسر ایران اسلامی صف خود را از اشرار و آشوبگران جدا کرده اند و نشان داده اند که مدافع اقتدار و امنیت کشور هستند.

اموال عمومی تامین امنیت مسجد جامع امنیت هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر