کد خبر: 836431 A

رئیس پلیس راه مازندران:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، محدودیت‌های ترافیکی از امروز در محور‌های استان اعمال می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی، اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه آغاز و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ آذرماه ادامه دارد.

وی افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه اول آذرماه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۲ آذرماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد خودرو‌ها از ساعت ۱۷ روز جمعه اول آذرماه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۲ آذرماه از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های پنجشنبه ۳۰ آبان و جمعه اول آذرماه نیز از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ آذرماه از محور‌های چالوس، هراز، سوادکوه و برعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند خواست  ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

 

پایتخت پلیس راه جاده خودرو مقررات راهنمایی و رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر