کد خبر: 836410 A

استاندار خواستار شد؛

استاندار چهار محال و بختیاری با اشاره به ظرفیت ورزشی استان گفت: طرح‌های اولویت‌دار ورزش استان تا نشست بعدی شورای عالی ورزش شناسایی، مشخص و اعلام شود.

به گزارش ایلنا، اقبال عباسی شامگاه سه‌شنبه در شورای‌عالی ورزش چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: روش‌های تکمیل و بهره‌برداری سریع‌تر از طرح‌های ورزش و جوانان استان براساس اعتبارات دولتی و میزان مشارکت بخش خصوصی ارائه شود.

وی افزود: در این صورت می‌توان هنگام توزیع بودجه فصل ورزش، تصمیم‌گیری مفیدتر و مطلوب‌تری انجام داد.

عباسی تصریح کرد: گروه‌ها و هیات‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری گزارش فعالیت‌های مؤثر در بخش‌های مختلف به همراه دستاوردها و افتخارآفرینی‌های خود را از طریق رسانه‌های گروهی اطلاع‌رسانی کنند.

وی یادآور شد: یکی از بسترهای مهم چهارمحال و بختیاری برای معرفی استان به لحاظ ارتفاع از سطح دریا، اکسیژن، سلامت جسمی و فکری، علاقه‌مندی مردم به ورزش و میهمان‌نوازی توجه به ورزش و رشته‌های ورزشی است.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: حضور سالانه حدود ۲۰ هزار ورزشکار رشته‌های مختلف ورزشی به همراه خانواده در این استان مزیت بسیار مناسبی در حوزه اطلاع‌رسانی و معرفی بام ایران به سراسر کشور است.

وی گفت: در همین راستا هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ورزش در چهارمحال و بختیاری ضرورت دارد.

عباسی تاکید کرد: مسئولان ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری طرح‌های قابل برون‌سپاری به بخش خصوصی را شناسایی و در راستای واگذاری این طرح‌های اقدام لازم را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

وی افزود: البته دولت می‌تواند برای تکمیل زیرساخت‌های مرتبط با طرح‌های ورزشی از اعتبارات دولتی بودجه اختصاص دهد.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان نسبت به شناسایی و انجام روند استخدام مدال‌آوران پارالمپیک، پارآسیایی و جهانی استان که از شرایط قانونی برخوردار بوده اقدام کند.

اداره کل ورزش و جوانان چهار محال و بختیاری چهارمحال و بختیاری خانواده رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر