کد خبر: 836296 A

مدیرکل امور روستایی استانداری از جذب ۹۵ درصدی اعتبارات اشتغالزایی امسال خبرداد.

به گزارش ایلنا، کاظمی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان دلیجان از اختصاص ۷۵ میلیارد تومان اعتبارات اشتغازایی برای استان و جذب ۹۵ درصدی آن در سال ۹۸ خبرداد.
 
سلیمانی فرماندار شهرستان دلیجان هم از رتبه بالای این شهرستان در جذب اعتبارات اشتغالزایی درسنوات گذشته خبرداد وگفت: در ۳ سال گذشته در بخش‌های گردشگری، کشاورزی وصنایع تبدیلی درشهرستان دلیجان بیش از ۱۱ میلیارد تومان جذب شده است.
 
جلسه کارگروه اشتغال شهرستان دلیجان با حضور اعضاء و ادارات مربوطه برگزار و در این جلسه طرح‌های اشتغالزایی این شهرستان مورد بررسی وتبادل نظر قرارگرفت و تعدادی از آن‌ها به تصویب رسید.
 
چهاردهم مرداد ماه امسال هزاوه مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی در جلسه بررسی طرح‌های اشتغال زایی در شهرستان دلیجان از کسب رتبه نخست شهرستان دلیجان در جذب تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید با ۲۰ میلیارد ریال پرداخت تسهیلات خبر داد.
 
هزاوه افزود: از سال ۹۷ تا سال ۹۸ به شهرستان دلیجان که یکی از شهرستان‌های بسیار خوب بوده ما ۲۰ میلیارد ریال پرداخت تسهیلات داشتیم که منجر به ایجاد اشتغال ۳۰ نفر به صورت مستقیم شده است.
 
وی اضافه کرد: صندوق کارآفرینی دلیجان در بخش تجهیز منابع هم رتبه اول را در استان دارد و امیدواریم در بحث تسهیلات اشتغال روستایی و بحث تجهیز منابع این شهرستان تا پایان سال جاری این طرح‌ها اجرایی و عملیاتی بشوند.

استان مرکزی امور روستایی ایجاد اشتغال کشاورزی رتبه نخست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر