کد خبر: 835799 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اعتراضات مردم این استان در پی افزایش قیمت بنزین، گفت: هم اکنون با تلاش نیروهای انتظامی نظم و امنیت به این استان بازگشته است.

 در پی تجمعات اعتراضی مردم به دلیل گران شدن قیمت بنزین در برخی نقاط کشور، سرهنگ محمدرضا آمویی (معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه) درباره وضعیت شهرستان کرمانشاه و شدت گرفتن برخی تجمعات اظهار داشت: هم اکنون در این شهرستان نظم و امنیت برقرار بوده و اعتراضات پایان یافته است.

وی ضمن قدردانی از عوامل انتظامی شهرستان کرمانشاه، افزود: با تلاش نیروهای انتظامی، این شهرستان به وضعیت عادی بازگشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جریان ناآرامی‌های 2 روز گذشته، عده‌ای از اغتشاشگران که مسلح نیز بودند به سمت یکی از پمپ بنزین‌های این شهرستان هجوم بردند. در پی این حملات؛ سرگرد ایرج جواهری که به همراه دیگر همکارانش برای تامین نظم و امنیت به محل مذکور اعزام شده بود، از سوی اغتشاشگران مورد اصابت گلوله قرار گرفت. این مامور نیروی انتظامی بلافاصله توسط مردمی که در محل حادثه حضور داشتند به بیمارستان منتقل شد اما در ساعت 2 بامداد روز گذشته یکشنبه-26 آبان- به شهادت رسید.

افزایش قیمت بنزین فرماندهی انتظامی استان نظم و امنیت پمپ بنزین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر