کد خبر: 834959 A

از امروز صورت می گیرد؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: دستگاه های مرتبط بازرسی و نظارت اعم از اداره کل تعزیرات حکومتی، بازرسی اداره کل صمت و اتاق اصناف مکلف به تشدید نظارت و بازرسی با هدف حاکم کردن فضای آرامش بر بازار استان شدند

به گزارش ایلنا، جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب در جلسه فوق العاده تنظیم بازار استان، اظهار داشت: برخورد قانونی با افزایش قیمت ها از امروز شنبه ۲۵ آبان با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه صورت می گیرد.

وی افزود: در این راستا هرگونه افزایش قیمتی که بر خلاف سیاست های مسئولان دولت باشد تخلف محسوب شده و به شدت با آن برخورد می شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: دستگاه های مرتبط بازرسی و نظارت اعم از اداره کل تعزیرات حکومتی، بازرسی اداره کل صمت و اتاق اصناف مکلف به تشدید نظارت و بازرسی با هدف حاکم کردن فضای آرامش بر بازار استان شدند.

شاهمرادی همچنین در ادامه سخنان خود با بیان اینکه معاونت اقتصادی استانداری به صورت شبانه روزی ناظر بر عملکرد دستگاه های اجرایی مرتبط خواهد بود، یادآور شد: در راستای نظارت دقیق و صحیح بر بازار به تمامی مدیران دستگاه های اجرایی استان ابلاغ شده است که اجازه مرخصی و خروج از استان نخواهند داشت و در صورت لزوم مکلف به هماهنگی با استانداری خواهند بود.

 

کنترل بازار جهانگیر شاهمرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر