کد خبر: 834951 A

فرمانده انتظامی استان هرمزگان:

فرمانده انتظامی استان از آرامش و امنیت حاکم بعد از اعلام سهمیه بندی سوخت توسط دولت در جای جای نقاط استان خبر داد و گفت: شهروندان مراقب سوء استفاده دشمنان از سهمیه بندی بنزین باشند.

به گزارش ایلنا از هرمزگان،سردار غلامرضا جعفری گفت: با رصد مستمر آشکار و پنهان همه جایگاه های توزیع سوخت در استان از زمان اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت تا کنون هیچگونه مشکل امنیتی در این رابطه  در استان گزارش نشده است.

سردار جعفری با تأکید بر نظارت مستمر بر جایگاه های سوخت، اذعان داشت: بر اساس دستور العمل های ارسالی و مصوبات جلسه قرارگاه امام علی تمهیدات لازم برای عدم وقفه در ارائه خدمت و تحویل به موقع سوخت به مردم و رانندگان اندیشیده شده است.

سردار جعفری با تأکید بر اینکه مردم مراقب سوء استفاده دشمنان از سهمیه بندی بنزین باشند، اظهار کرد: شهروندان محترم هرمزگانی هرگونه اخبار را از منابع و سایت های موثق و معتبر رصد کرده و از انتشار اخبار خلاف واقع و کذب اجتناب کنند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از تلاش جمعی سایر فرماندهان ، مدیران و کارکنان انتظامی در سطح استان گفت : مردم فهیم ، ولایی و دریادل استان همواره در راستای برقراری و حفظ نظم و امنیت یار و حامی پلیس بوده و به خوبی فرزندان و خادمان خود را در نیروی انتظامی در تولید امنیت ترافیکی ، انتظامی و اجتماعی یاری می‌کنند که این همکاری خوب و شایسته مردمی قابل تحسین است.

 

افزایش قیمت دولت سهمیه بندی بنزین امنیت هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر