کد خبر: 833897 A

استاندار اصفهان گفت: در سفرهای استانی بیش از ۸۱ درصد از مشکلات مردم و تولیدکنندگان را مرتفع کرده‌ایم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی در حاشیه بازدید از کارخانه ذوب آهن نطنز اظهار داشت: یکی از رسالت های مدیریت استان در سال رونق تولید، شنیدن درد و دل صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی و بررسی مشکلات آنان است که تا به حال بیش از ۸۱ درصد از مشکلات مردم و تولیدکنندگان در سفرهای شهرستانی مرتفع شده است. 

وی ادامه داد: بخشی از مشکلات صنعتگران، مسائل زیست محیطی و بخش دیگر آن مربوط به مسائل مالیاتی و واگذاری اراضی مورد نیاز آنها است که به دنبال تسهیل این موارد هستیم.

مدیریت ارشد استان اصفهان اضافه کرد: حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از گسترش آلودگی های زیست محیطی، خط قرمز هایی است که هیچگاه از آنها عدول نخواهیم کرد بنابراین باتوجه به این مسائل رونق واحدهای صنعتی و تولیدی را در دستور کار قرار داده ایم.

رضایی یادآور شد: کارخانه ذوب آهن نطنز، محصولات خود را به ۱۶ کشور صادر می‌کند و ارزآوری خوبی برای استان داشته است و به دلیل اینکه به گفته مسئولان حفاظت از محیط زیست از فیلتراسیون مطلوبی برخوردار است، آلودگی ندارد و می تواند با تولید بیشتر به کارخود ادامه دهد.

وی افزود: از آنجایی که محل مناسب دیگری نیز برای مجموعه کارخانه ذوب آهن و فولاد نطنز در نظر گرفته شده است، به زودی برای ۵۰۰ نفر اشتغال زایی خواهد کرد.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: مقرر شد تا مدیران این کارخانه با هماهنگی شورای شهر نظنز و شوراهای روستایی با توجه به مسئولیت اجتماعی خود به مسائل روستاها و امامزاده‌ای که در نزدیکی آن وجود دارد رسیدگی بیشتری داشته باشند.

 

آلودگی هوا استاندار اصفهان آلودگی هوای اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر